€ od 9,50 euro brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech dla par w sklepie bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2016 03:21

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy wykładaniu towaru na półki sklepowe. Zatrudnienie w Berlinie dla par na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej współpracy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę przez pierwsze 3 miesiące

Zadania:

  • wsparcie prac fizycznych w supermarkecie – na magazynie i hali sprzedażowej
  • porządkowanie półek i wykładanie towaru
  • usuwanie produktów przeterminowanych
  • przyjmowanie dostaw na magazynie oraz aktualizowanie baz danych
  • czasem przygotowywanie ekspozycji tematycznych zgodnie z zaleceniami
  • zmiana cen i ustawianie promocyjnych standów
  • inne zadania zlecone na bieżąco przez koordynatora

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • dobre zorganizowanie i umiejętność wykonywania kilku rzeczy na raz
  • zdolność do kooperacji
  • otwartość na nowe znajomości
  • przykładanie się do zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • początkowo umowa 3 miesięczna z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • przy podpisywaniu umowy stałej pracownik otrzyma wyższą stawkę w wysokości 11 euro brutto na godzinę
  • pracę w systemie zmianowym
  • zamieszkanie wspólne w cenie 300 euro za pokój
  • w związku ze zmianami rotacyjnymi pracodawca nie jest w stanie zapewnić wspólnych zmian dla obojga pracowników

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o zatytułowanie wiadomości: “fizyczna-w-sklepie/08/16” i przesłanie jej na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-w-sklepie-przy-wykladaniu-towaru-na-polki/

ID ogłoszenia: 976579df283681bd

2 komentarze na “Fizyczna praca w Niemczech dla par w sklepie bez znajomości języka Berlin”

  1. Marcin.Szewczyk na 6 sierpnia 2016 @ 09:36

    Dzień dobry.
    Mam na imię Marcin lat 38.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy .
    Mógłbym podjąć pracę nawet od zaraz.
    Jestem osobą dyspozycyjną nie paląca i bez nałogów potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie .
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Jeśli moja kandydatura odpowiada państwu uprzejmie proszę o kontakt ze mną na e-mail kruk-1978-1978.8@o2.pl

  2. klozinski161 na 11 sierpnia 2016 @ 22:07

    Witam
    Jestem zainteresowany podjecie pracy w Berlinie .Mam 26 lat, Obecnie mieszkam i pracuje w Bernburg (Saale )ale chce sie przeprowadzic do Berlina i w zwiazku z tym chce zmienic miejsce pracy.Posiadam niemiecki numer podatkowy. Wyksztalcenie srednie, uprawnienia na wozki widlowe. Mam prawojazdy Kategorie B ,wlasny samochod.Jesrem osoba odpowiedzalna,sumienna oraz pracowita.

    Szukam pracy jako:
    magazynier
    operator wozka widlowego
    linia produkcyjna
    komissioner

    Mozliwosc podjecia pracy od zaraz
    Zainteresowane osoby prosze o kontakt telefoniczny lub Meilowy

    Tel +4915208580753
    e-mail klozinski161@wp.pl

    Pozdrawiam