€ do ustalenia

Hamburg oferta pracy w Niemczech na budowie malarz-tapeciarz wykończenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 04:14

Zatrudnimy pracowników na stanowisko malarza – tapeciarza na budowie w Hamburgu. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków w budownictwie przy wykończeniach – malowaniu, tynkowaniu.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Prace wykończeniowe związane z malowaniem i tapetowaniem.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie również za inne zadania budowlane jak malowanie fasad, szpachlowanie, tynkowanie, docieplanie budynków czy lakierowanie.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • fachowość
  • doświadczenie zawodowe
  • zawód malarza – tapeciarza
  • mile widziane świadectwo czeladnicze
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Oferta:

  • umowa o pracę zgodna z obowiązującym niemieckim kodeksem pracy
  • zapewnione bezpłatne miejsce zamieszkania
  • atrakcyjne zarobki
  • prawo do pobierania niemieckich świadczeń
  • pełne ubezpieczenie
  • bardzo dobre warunki pracy
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o przesłanie wiadomości z CV na poniżej podany adres kontaktowy:

Adres: poznan@limes-consult.de z dopiskiem MALARZ/NIEM

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/malarz-tapeciarz-niemcy-hamburg-2821829.html

ID ogłoszenia: 30557cbce57ceb6