€ 9,60 euro brutto/h

Hannover ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz sprzątanie kina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 marca 2016 02:41

Poszukujemy Polaków do pracy w Niemczech przy sprzątaniu sal kinowych. Zatrudnienie w Hannoverze od zaraz bez znajomości języka w charakterze sprzątaczki – sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Hannover

Zarobki: 9,60 euro brutto na godzinę pracy, jedna osoba z językiem niemieckim otrzyma dodatek +2,5 euro brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4 + 1 osoba z niemieckim

Obowiązki:

  • pracownik w wyznaczonych godzinach sprawdza czystość toalet i porządkuje je, konieczne jest jednocześnie uzupełnienie brakujących środków higienicznych
  • po każdym sensie obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprzątnięcie sali kinowej
  • inne zadania zlecane przez przełożonego na bieżąco

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • wysoka kultura osobista
  • brak szkodliwych zdrowi nałogów
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • dokładność, przykładanie się do powierzonych prac

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na stałe
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość pomocy w zorganizowaniu taniego zakwaterowania na miesjcu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu kina. imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-sprzatanie-kina-hannover/

ID ogłoszenia: 96556f29504a7dcf