€ 2,500.00

Kierowca kat. C+E praca w Niemczech od zaraz w Düsseldorf – Walkingfloor

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: dusseldorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 września 2020 00:37

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla kierowców kat. C+E w firmie transportowej z Düsseldorf. Zatrudnienie przy prowadzeniu pojazdu typu ciągnik siodłowy + naczepa z ruchomą podłogą w systemie Joloda, wywrotka lub BDF.

Kierowca CE – 2500 € – Düsseldorf – Walkingfloor
region zatrudnienia: Düsseldorf, Nadrenia Północna-Westfalia

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie pojazdu typu ciągnik siodłowy + naczepa z ruchomą podłogą w systemie Joloda, wywrotka lub BDF
przewóz towarów na trasach krótkobieżnych lub dalekobieżnych
przewóz materiałów sypkich lub poczty
zabezpieczenie towaru

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
praca od poniedziałku do piątku, zmiany dzienne i nocne
niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
pracę w dobrze prosperującej firmie
wynagrodzenie na umowie w wysokości 2400-2500 € brutto (trasy dalekobieżne) lub 2200-2300 € brutto (trasy krótkobieżne)
diety w wysokości 12/24 € netto dziennie
Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
27 dni płatnego urlopu wypoczynkowego

Wymagamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy
minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca CE
podstaw w komunikacji w j. niemieckim, angielskim lub rosyjskim

rekrutacja@luksmann.pl

ID ogłoszenia: 1285f523ffd74c39