€ 9 euro brutto

Komisjoner-Pomocnik na magazynie oferty pracy w Niemczech Möckmühl 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mockmukl
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: min. 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 maja 2015 01:18

Firma z Möckmühl zatrudni Polaków do pracy w Niemczech na stanowisku pomocnika komisjonera na magazynie. Zatrudnienie przy komisjonowaniu towarów z wykorzystaniem systemu słuchawkowego.

Grupa K&K jest kompetentną, działającą od 1993r na terenie Niemiec Agencją Pracy Tymczasowej.
Działania Firmy opierają się o 8 biur – oddziałów terenowych, zatrudniających ok. 2000 pracowników w różnych branżach przemysłowych.
Firma oferuje oficjalne zatrudnienie w oparciu o przepisy zatrudnienia w Niemczech oraz gwarantuje opiekę przez cały okres pracy. Dla chętnych do pozostania w Niemczech, oferuje pomoc.

Działająca w ramach Grupy K&K – Firma K&K Krakau sp. z o.o. jako Agencja Pracy tymczasowej nr licen-cji 8282 dla jednego ze swoich Klientów w Niemczech poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pomocnik Magazynu – Komisjoner
Miejsce pracy: cały obszar Niemiec

Obowiązki:
• proste prace magazynowe
• komisjonowanie towarów za pomocą systemu słuchawkowego lub skanera

Wymagania:
• dobra znajomość języka niemieckiego
• mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
• mile widziane doświadczenie w pracy związanej z kompletowaniem zamówień/ komis
• skrupulatność i sumienność
• sprawność fizyczna
• gotowość do wyjazdu we własnym zakresie

Oferujemy:
• legalny pobyt i stalą pracę w Niemczech
• umowę o pracę (możliwość umowy na czas nieokreślony) wg przepisów prawa pracy w Niemczech
• stałą opiekę koordynatora

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r Dz. U. z dnia 2002, Nr.101,poz.926 z późn. zm.

ID ogłoszenia: 82555ef25f98904

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: KKpraca
  • Zarejestrowany od: 7 maja 2015

Inne przedmioty dodane przez KKpraca

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez KKpraca »