€ 8,80 (brutto)

Komisjoner – praca Niemcy na magazynie od zaraz w Berbersdorf i innych miastach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berbersdorf
  • Opublikowany: 3 stycznia 2016 04:03

Aktualna rekrutacja dla Polaków poszukujących pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie możliwe od zaraz na terenie miasta Berbersdorf oraz wielu innych lokalizacji na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

KOMISJONER (M/F)

Miejsca pracy: Berbersdorf (Saksonia), Gochsheim, Marktredwitz, Ansbach, Schwabach (Bawaria).

Start: styczeń 2016 (do uzgodnienia)

Opis stanowiska:
komisjonowanie artykułów spożywczych za pomocą skanera recznego lub metodą pick by voice
ogólne prace magazynowe
układanie i pakowanie towarów na paletę

Wymagania:
doświadczenie w pracy na magazynie
motywacja do osiągania wysokich wyników i nastawienie na realizację powierzonych zadań
gotowość do wyjazdu w ciągu kilku dni
mile widziany własny samochód

Oferujemy:
niemiecką umowę o pracę i rezultujące z niej benefity
stałe zatrudnienie
możliwość podwyższenia swoich kompetencji i awansu na stanowisko koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
jobs.pl@hr-xp.com z dopiskiem:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten.”

ID ogłoszenia: 995568253a09c20c

1 odpowiedź na “Komisjoner – praca Niemcy na magazynie od zaraz w Berbersdorf i innych miastach”

  1. Szanowni Państwo
    Jestem zainteresowany ofertą pracy
    Robert Krahl Kędzierzyn-Koźle
    Posiadam prawo jazdy kat. B+E doświadczenie w kierowaniu aut BUS ,uprawnienie na wózek widłowy .
    Kontakt: 0048 609159770