€ 2000-2200 netto

Lakiernik na mokro – praca w Niemczech, Magdeburg 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 maja 2017 05:32

Firma z Magdeburga poszukuje lakierników (na mokro) gotowych do podjęcia pracy w Niemczech przy lakierowaniu maszyn oraz urządzeń produkcyjnych. Oferta z językiem angielskim lub niemieckim na poziomie komunikatywnym.

Zadania
Praca w lakierni maszyn i urządzeń produkcyjnych, ewentualnie maszyn specjalnych
Mieszanie farb i lakierów
Przygotowanie powierzchni do lakierowania
Oklejanie i polerowanie lakierowanych powierzchni
Szpachlowanie i szlifowanie powierzchni
Inne obowiązki związane z pracą na tym stanowisku

Wymagania
Dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego
Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
Prawo jazdy, własny samochód mile widziane

Oferujemy
Zatrudnienie na niemieckich warunkach niemiecki Pracodawca
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość uzyskania zaliczki po minimum dwóch przepracowanych tygodniach (w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie)
Możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
Wsparcie naszych pracowników w koordynowaniu zatrudnienia
Możliwość regularnych zjazdów do Polski
Niemieckie ubezpieczenie
Respektowane prawo do urlopu
W ramach rekrutacji przygotowujemy profile kandydatów dla pracodawcy
Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów

ID ogłoszenia: 7475911b3f0912a8

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez WK Arbeitswelt GmbH

Ostatnie przedmioty dodane przez WK Arbeitswelt GmbH »