€ 12,00

Lakiernik przemysłowy praca w Niemczech od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2019 05:00

Firma przemysłowa z Drezna poszukuje obecnie dyspozycyjnych lakierników przemysłowych, gotowych do podjecia pracy w Niemczech przy czyszczeniu i przygotowaniu elementów do malowania.

Firma PUR Montage GmbH zatrudniajca ponad 100 pracownikow w branzy metalurgicznej na terenach wschodnich Niemiec
Obecnie szukamy:
Lakiernia przemyslowego/samochodowego
Wschodnie Niemcy!
OPIS STANOWISKA:
-czyszczenie, przygotowywanie elementów do malowania
-umiejętność obsługi urządzeń AIRLESS / AIRMIX
-lakierowanie komponentów zgodnie z wytycznymi
-monitorowanie przebiegu procesu lakierowania
-prace zabezpieczające przed korozją

WYMAGANIA:
– wymagane min. 2 letnie doswiadczenie
– prawo jazdy oraz wlasny samochod
– jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym

NASZA OFERTA:
– umowa z niemieckim pracodawca, stawka okolo 12 euro netto/ h
– zakwaterowanie opłacone przez pracodawce (jednoosobowe pokoje w pensjonatach z kuchnia i lazienka)
– premie swiateczne i urlopowe
– premie za polecenie pracownika 500 euro

tel. +49 1515 896 8905
CV prosze wysylac na mail: b.jedrzejak@pur-montage.de

ID ogłoszenia: 8355d13573d8ae88