€ do ustalenia

Lakiernik samochodowy Niemcy praca od zaraz Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: południowe Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 września 2014 01:07

Agencja pracy za granicą dla klienta z południa kraju poszukuje od zaraz lakierników samochodowych do pracy w Niemczech. Oferta dla pracowników z komunikatywną znajomością języka.

POLONICA Agencja Pracy wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442. Jesteśmy szybko rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych.
Skutecznie współpracujemy z klientami w terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii.
Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy.
Stale poszukujemy nowych kandydatów na stanowisko pracy:

Lakiernik Samochodowy

Oferujemy:
– atrakcyjna stawka godzinowa + diety za przepracowany dzień,
– praca na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą,
– zatrudnienie długofalowe,
– legalna praca na terenie Niemiec,
– cotygodniowe zaliczki na konto lub w gotówce,
– regularne zjazdy do Polski,
– możliwość pracy w nadgodzinach oraz weekendy ( 10-12 h),
– świadczenia pracownicze ( ubezpieczenie, Kindergeld ect.)
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
– tłumaczenie dokumentacji pracowniczych (bezpłatnie),
– stały kontakt z agencją w Polsce,

Wymagania:
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
– Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
– Wykształcenie kierunkowe: lakiernik,
– Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac,
– Prawo jazdy kat. B oraz samochód,

Zadania:
– Lakierowanie pojazdów, przygotowywanie pojazdów do lakierowania,

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: aplikuj@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny z naszym biurem pod numerem
48 71 723 79 96.
W tytule wiadomości proszę wpisać „Lakiernik samochodowy”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 5925418277570705