€ ok. 1500 euro brutto/mc

Ludwigsfelde oferta sezonowej pracy w Niemczech w ogrodnictwie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ludwigsfelde
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 maja 2015 04:17

Prowadzimy nabór do pracy w Niemczech od zaraz w ogrodnictwie przy utrzymywaniu i pielęgnacji terenów zielonych. Ogłoszenie z Ludwigsfelde dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Pracownik w ogrodnictwie

Lokalizacja: Ludwigsfelde, Niemcy

Termin: praca od zaraz do listopada 2015 – z możliwością przedłużenia

Wynagrodzenie: ok. 1500 euro brutto/mc

Opis stanowiska:

  • Pielęgnowanie terenów zielonych w przestrzeni publicznej jak i prywatnej.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za koszenie trawy, sadzenie nowych roślin, nawożenie.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie minimum 2 letniego doświadczenia w pracach ogrodniczych
  • prawo jazdy kat.B
  • brak problemów z obsługą maszyn i urządzeń jak kosiarka, podkaszarka, itp.
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego odpowiedniego do charakteru pracy

Oferta:

  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • praca w wymiarze ok. 40-45 godzin tygodniowo
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę wraz z ubezpieczeniem i składkami
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o kontakt mailowy. CV należy przesłać na poniżej podany adres:

  • info@polfach.de

źródło: http://www.praca4u.net/ogrodnik-terenow-zieleni-do-niemiec-id283116.html

ID ogłoszenia: 544554a1c5010cdf

2 komentarze na “Ludwigsfelde oferta sezonowej pracy w Niemczech w ogrodnictwie od zaraz”

  1. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną , szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. sebastian1234 na 17 maja 2015 @ 11:35

    Witam,
    Jestem osobą w wieku 35 lat , pilnie poszukuje pracy ,jestem bez nałogów ,czekam na odpowiedz i pozdrawiam
    Mój numer telefonu :693815665
    E-mail: martyna.spirewska@vip.onet.pl

    Bardzo proszę o kontakt Dziękuje