€ min. 1500 euro/miesiąc

Mechanik samochodowy oferta pracy w Niemczech od zaraz, Ramstein-Miesenbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ramstein-Miesenbach
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: stałą
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 września 2020 00:49

Warsztat z Ramstein-Miesenbach poszukuje doświadczonych mechaników do pracy w Niemczech od zaraz przy naprawie samochodów i motocykli.

Firma AMW Auto und Motorradwerkstatt pilnie poszukuje mechaników samochodowych do serwisu samochodów i motocyklów w Ramstein-Miesenbach.

KOMTAKT: Tel.: +49(0)63718383356; E-mail: amw-ramstein@outlook.de

Obowiązki kandydatów:

– obsługa techniczna w serwisie
– diagnostyka i usuwanie błędów technicznych w samochodach i/lub motocyklach
– naprawa samochodów zgodnie z wymogami (spaliny, amortyzacja, wymiana paska i inne)
– weryfikacja stanu technicznego pojazdu po naprawie
– pompowanie i montaż opon
– dbałość o powierzone mienie Klienta i firmy

Wymagania:

– obowiązkowe doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego
– wykształcenie techniczne (technik mechanik, inżynier mechanik)
– prawo jazdy kategorii B
– znajomość języków obcych nie jest warunkiem koniecznym, ale będzie atutem (preferowane języki: angielski, rosyjski lub niemiecki)
– sumienność w wykonywaniu powierzanych zadań

Oferta:

– stabilne warunki zatrudnienia (umowę na czas nieokreślony, 40-godzinny czas pracy w tygodniu)
– wynagrodzenie na poziomie min. 1500 € netto uzależnione od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji
– pracę w pewnej, przyjaznej, rodzinnej firmie

Więcej informacji:

AMW – Auto-und Motorradwerkstatt
Reichswaldstr. 1d
66877 Ramstein-Miesenbach
Tel.: +49(0)63718383356
E-mail: amw-ramstein@outlook.de
Webseite: https://www.amw-ramstein.de

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o załączenie właściwej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji.

ID ogłoszenia: 6945f575b5f5c573

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AMW
  • Zarejestrowany od: 7 września 2020

Inne przedmioty dodane przez AMW

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez AMW »