€ 10-14 EUR

Monter rusztowań oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz Ulm i inne lokalizacje

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2021 02:10

M.in. na terenie Ulm od zaraz (luty 2021) do podjęcia fizyczna praca w Niemczech jako monter rusztowań. Ogłoszenie adresowane do kandydatów z komunikatywną znajomością języka.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko MONTER RUSZTOWAŃ.
Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: luty 2021
Miejsce pracy: Niemcy (m.in. Ulm, Wismar, Kilonia, Brema)

Opis stanowiska pracy:
– montaż/demontaż rusztowań na budowach
– prace pomocnicze związane z montażem rusztowań
– załadunek i rozładunek rusztowań na budowie
– współpraca z kierownikiem budowy oraz brygadzistą

Wymagania:
– doświadczenie na stanowisku montera rusztowań
– dobra kondycja fizyczna
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– doświadczenie i certyfikaty/zaświadczenia wysokościowe będą dodatkowym atutem
– mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
– kontrakt podpisywany długoterminowo bezpośrednio z Pracodawcą
– samochód do użytku służbowego (dojazd z/do pracy) oraz zakwaterowanie (pokoje 1 lub 2 osobowe) za darmo
– stawka nie niższa niż 10 – 14 euro/godzinę (stawka uzależniona od doświadczenia i posiadanych certyfikatów/zaświadczeń)
– średni czas pracy około 50 godzin/tydzień
– 2 tygodnie urlopu po przepracowanych 6 tygodniach

W razie pytań proszę o kontakt pod nr 539936022

ID ogłoszenia: 39260059d89e3578

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez k.ruszczak@trenkwalder.com

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez k.ruszczak@trenkwalder.com »