€ ok 15,80 € netto / h

Murarze, Cieśle, Zbrojarze – Niemcy praca od zaraz w budownictwie, Bad Schussenried

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Schussenried
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2021 01:38

W budownictwie od zaraz propozycja atrakcyjnej pracy w Niemczech dla doświadczonych murarzy, cieśli, zbrojarzy. Zatrudnienie 2021 w rejonie Bad Schussenried.

Firma Asia Poland Cooperation poszukuje murarzy, cieśli oraz zbrojarzy do długofalowej współpracy w Niemczech.

Projekt jest przewidziany na min 12 tygodni, potem następuje przejście na kolejny projekt.

Zjazdy do Polski – do uzgodnienia (jesteśmy elastyczni).

Poszukujemy kilku murarzy, cieśli oraz zbrojarzy.

OFERUJEMY:
– legalną pracę w oparciu o polską umowę o pracę,
– stawki około 12,5 – 13,5 euro netto (w zależności od doświadczenia),
– atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
– wynagrodzenie urlopowe – SOKA-BAU,
– darmowe zakwaterowanie (gwarantujemy dobry standard zakwaterowania),
– opiekę polskiego koordynatora,
– pracę w przyjaznej atmosferze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– szalowanie – frmy Hunnebeck,
– zbrojenia – stal docięta, tylko wiązanie zbrojeń,
– betonowanie – elementy głównie prefabrykowane, reszta wylewana na miejscu,
– szalunki oraz betonowanie dla elementów żelbetowych typu fundamenty, stropy, belki,
– murowanie (bloczki betonowe o różnych formatach),
budynki użyteczności publicznej lub domy rodzinne,
– prace ciesielskie, stropy, nadproża

WYMAGANIA:
– doświadczenie w zawodzie murarza, cieśli lub zbrojarza min. 2 lata,
– umiejętność czytania planów,
– prawo jazdy kat B,
– chęci i motywacja do pracy,
– komunikatywny język niemiecki (nie wymagany),

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aktualnego CV na adres info.asiapoland@gmail.com lub o telefon pod: +48 791 009 750.

ID ogłoszenia: 5466082d2f441865