€ od 14,75 €/h +dodatki

Od zaraz na myjni samochodowej fizyczna praca w Niemczech bez języka, Köln 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2024 02:32

Na myjni samochodowej z Kolonii dostępna do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Niemczech. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka z opcją zakwaterowania na miejscu (bezpłatnie). Doświadczenie będzie mile widziane, ale nie jest konieczne.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 14,75 euro brutto na godzinę pracy oraz liczne dodatki, premie + napiwki

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem czystości w samochodach osobowych, takich jak odkurzanie wnętrz i wycieranie powierzchni.
  • Mycie wewnętrznych szyb w pojazdach, aby zapewnić czystość i klarowność widoku kierowcy.
  • Realizacja bardziej zaawansowanych zadań, takich jak ozonowanie, pranie tapicerki, woskowanie i polerowanie, aby zapewnić kompleksową pielęgnację pojazdów.
  • Wykonywanie innych podobnych zadań zgodnie z potrzebami i wymaganiami klientów oraz standardami firmy.
  • Współpraca z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i zapewnienia kompleksowej obsługi.

Wymagania:

  • Pracowitość oraz umiejętność skutecznego zarządzania czasem pracy, aby efektywnie wykonywać obowiązki.
  • Zainteresowanie autodetailingiem będzie dodatkowym atutem, lecz nie jest wymagane.
  • Dobra kondycja fizyczna jest niezbędna, ponieważ praca może być wymagająca.
  • Natychmiastowa dostępność do pracy jest wymagana, co oznacza gotowość do rozpoczęcia pracy od razu.
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań oraz samodyscyplina są oczekiwane, aby zapewnić skuteczne i profesjonalne wykonywanie obowiązków.

Oferujemy:

  • Terminowe wypłaty pensji zapewniają stabilność finansową dla pracowników.
  • Pełny etat, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-18, co umożliwia pracownikom planowanie swojego czasu.
  • Bezpłatne zakwaterowanie na miejscu ułatwia adaptację do nowego miejsca pracy oraz zapewnia wygodę i komfort.
  • Przyjazne środowisko pracy, w którym współpraca i wsparcie są priorytetami.
  • Przeszkolenie w języku polskim, co ułatwia zrozumienie i skuteczne wykonywanie obowiązków.
  • Wsparcie ze strony polskiego rezydenta w kwestiach formalnych i życiowych, co ułatwia proces adaptacji do nowego środowiska.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref.: fiz/a2/03/24

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 74265cd461a168a7