€ 850 euro netto miesięcznie

Niemcy praca aktualna na linii produkcyjnej przy montażu maszyn Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 02:46

Zatrudnienie w Berlinie na linii produkcyjnej przy montażu części z tworzyw sztucznych. Ogłoszenie pracy w Niemczech w zakładzie produkującym maszyny oraz urządzenia przemysłowe.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej

Lokalizacja: okolice Berlina

Zarobki: 850 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • Praca w zakładzie produkującym maszyny oraz urządzenia przemysłowe.
  • Pracownik będzie miał za zadanie wykonywać zadania na linii produkcyjnej polegające głównie na montażu elementów z tworzyw sztucznych

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • zręczność, sprawność manualna
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • możliwość podjęcia pracy natychmiast
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na montażu
  • znajomość języka wymagana jest przynajmniej w stopniu podstawowym

Oferta:

  • praca przez 37,5 h w tygodniu
  • wynagrodzenie w wysokości 850 euro do ręki
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie
  • wsparcie w organizowaniu formalności
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony- ok
  • zatrudnienie niedaleko polskiej granicy dlatego dla pracowników istnieje możliwość wracania do domu na weekendy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie wiadomości na adres: cv1@gdprofesja.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-niemcy-2468272.html

ID ogłoszenia: 20653f0b2d5c3c11

2 komentarze na “Niemcy praca aktualna na linii produkcyjnej przy montażu maszyn Berlin”

  1. Witam.
    Interesuje mnie państwa oferta! proszę pilnie o kontakt bartek.michalek@op.pl lub +48515-785-607

  2. Jestem zaintersowany tom ofertom mieszkam w niemczech w guben prosze o kontakt nr.tef.017697434717