€ 3000€

Niemcy praca bez języka od zaraz kierowca kat.B w logistyce DHL, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: praca na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 września 2023 00:59

Na terenie Monachium także bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz dla kierowców kat. B w logistyce przy przewozie paczek na zlecenie firmy DHL.

Chcesz poznać najpiękniejsze miejsca i ulice Niemiec? Mamy dla Ciebie świetną okazję!

Wymagania:

– Ważne prawo jazdy kategorii B
– Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
– Posiadanie paszportu UE lub wymaganej wizy pracowniczej do Niemiec

Obowiązki:

– Dostawa paczek dla Poczty Niemieckiej DHL
– Pracę w zmotywowanym i odnoszącym sukcesy zespole

Co oferujemy:

– Zapewnione zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (wartość: 350 euro) w celu zapewnienia komfortu i wygody,
– Stała współpraca na rzecz stabilności i bezpieczeństwa,
– Dodatkowe premie do wynagrodzenia netto w nagrodę za wybitne wyniki (minimum 180 EUR),
– Pracę bez nocnych zmian, aby mieć wystarczająco dużo czasu na obowiązki osobiste i odpoczynek,
– Możliwość rozwoju i budowania swojej kariery,
– Wiele innych benefitów, które wzbogacą Twoje doświadczenie zawodowe i satysfakcję.

Aplikuj na to stanowisko jednym kliknięciem i zostań ważnym członkiem naszego zespołu!

Twoje wysiłki zostaną docenione, a my zadbamy o Twój rozwój zawodowy i osobisty.

marketing@cos-bh.eu

ID ogłoszenia: 9536513ca1b610f4