€ 13,50/h brutto

Niemcy praca bez języka pakowanie kosmetyków samochodowych od zaraz Ulm 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 maja 2022 01:15

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz w Ulm przy pakowaniu kosmetyków samochodowych na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Miasto: Ulm, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy linii produkcyjnej w fabryce kosmetyków samochodowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie kontroli jakości produktów oraz procesów, pakowanie, zdejmowanie z linii produktu gotowego, etykietowanie i obsługiwanie urządzeń

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do obowiązków
  • zdyscyplinowanie
  • samodzielność

Oferujemy:

  • odzież do pracy
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia – niemiecką umowę, atrakcyjne zarobki, ubezpieczenie, płatny urlop oraz dodatki
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na poniżej podany adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-jezyka-pakowanie-kosmetykow-samochodowych-ulm-2022/

ID ogłoszenia: 2146283de1d3372d