€ 2,250.00

Niemcy praca dla kierowców kat. C+E – plandeka od zaraz w Fuldzie, system 3/1

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 stycznia 2023 00:43

Firma transportowa z Fuldy od zaraz poszukuje dyspozycyjnych kierowców kat. C+E do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w systemie 3/1 przy przewozie towarów zestawem z zabudową typu plandeka.

Kierowca kat. C+E – Plandeka – Fulda – System 3/1 Ref. 173
region zatrudnienia: Fulda, Hesja

Podstawowe obowiązki:

prowadzenie zestawu: tandemem z plandeką lub plandeka, firma w swojej flocie ma również ciężarówki na LPG
trasy krajowe ale także międzynarodowe (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia, Holandia, Luxemburg, Francja, Włochy)
przewóz towarów na paletach lub innych spedycyjnych

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

praca w systemie 3/1
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
niemieckie wynagrodzenie wynosi między 2000-2250 € netto

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo

Wymagamy:

prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, podstawowe ADR-y
doświadczenia jako kierowca CE
podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel.
+48 500 800 870

Zapraszamy również na naszą stronę internetową
www.luksmann.pl

Certyfikat nr 27369 krajowego rejestru agencji zatrudnienia.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann Sp. z o.o. oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1/62 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

ID ogłoszenia: 17663ac24e341b27