€ 11 brutto/h

Niemcy praca dla kierowcy kat.B – Uber od zaraz Monachium z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 listopada 2017 04:27

Oferujemy możliwość nawiązania współpracy dla kierowców kat.B przy przewozie osób dla Ubera w Monachium. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Pensja: 11 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca jako kierowca kat.B przy przewozie osób dla firmy współpracującej z Uberem
  • pracownik będzie pobierał zlecenia korzystając z aplikacji telefonicznej oraz świadczył usługi przewozu osób bezgotówkowo
  • konieczne jest dbanie o komfort klienta
  • osoba zatrudniona dba o samochód – pamięta o serwisowaniu, oddaje na myjnię

Oczekiwania:

  • brak nałogów – w trakcie pracy nie wolno palić
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • zdolności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista, dyskrecja
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania
  • ubezpieczenie pracownicze
  • auto służbowe – np.: Opel Astra, Skoda Octavia, Toyota Auris, VW Golf
  • telefon służbowy

Aplikacja:

Kontakt: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Kierowca kat.B – Uber, Monachium od zaraz 11.2017”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 955a083d2e1cebf