€ od 1000 - 1300 EUR

Niemcy praca dla Opiekunki do starszego Pana ok. Rosenheim – 208/02

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rosenheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2015 05:08

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla opiekunki w miejscowości Rosenheim. Zatrudnienie przy opiece nad starszym panem  w wieku 91 lat chorym na Alzheimera  poruszającym się przy rollatorze.

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEGO: Pan 91 lat, 75 kg/174 . Pan chory na Alzheimera, inkontynencja, po zawale ; porusza się z rollatorem; potrzebne jest wsparcie; jest winda schodowa. możliwa praca w nocy- 1-2 razy wyjście do toalety. Źle słyszy i widzi; je i pije samodzielnie.

Warunki pobytowe dla opiekunki : Mieszka z żoną – nie wymaga opieki, DLA OPIEKUNKI: pokój, z balkonem , umywalką, Flatrate,

OBOWIĄZKI: pomoc przy pielęgnacji ciała, pomoc w toalecie, higienie intymnej, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu się; wsparcie przy piciu napojów; pilnowanie przyjmowania leków; Prowadzenie domu : gotowanie, sprzatanie, pranie.

Wymagania: Pani z doświadczeniem w opiece, cierpliwa, z komunikatywną znajomością języka, lubiąca gotować.

Termin zlecenia: ok. 19.06.2015.
LOKALIZACJA: Waging am See ok. Rosenheim

Naszym Opiekunkom oferujemy :
– sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
– gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek ZUS
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu:
Curaform sp.z o.o. Gliwice
Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 533-242-720
mail: m.wyroslak@curaform.pl

ID ogłoszenia: 46955797fe04ffec

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Curaform
  • Zarejestrowany od: 11 czerwca 2015

Inne przedmioty dodane przez Curaform

Ostatnie przedmioty dodane przez Curaform »