€ 1850-2250/mc brutto

Niemcy praca dla par na produkcji jogurtów od zaraz bez znajomości języka Berlin 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2018 04:31

Dostępne od zaraz zatrudnienie dla par w fabryce jogurtów oraz serków z Berlina. Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: od 1850 do 2250 euro brutto miesięcznie – (zależne od doświadczenia i znajomości języka)

Liczba wakatów: 6

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się pracą przy obsłudze maszyn, kontroli jakości, czyszczeniu zbiorników produkcyjnych
  • obowiązkiem może być również pakowanie gotowych wyrobów
  • zatrudnienie w zakładzie zajmującym się produkcją serków oraz jogurtów homogenizowanych

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • pracowitość
  • zaangażowanie w powierzone zadań
  • odpowiedzialność
  • chęć podnoszenia umiejętność i nauki języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka
  • punktualność i możliwość pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowanie na miejscu – pokój 2 osobowy 300 euro, 1-osobowy 200 euro
  • rzetelne przeszkolenie i zapoznanie z przepisami anty pożarowymi
  • odpowiedni strój oraz wszelkie środki ochornne
  • wsparcie koordynatora polskojęzycznego
  • pomoc przy sprawach formalnych, związanych z podjęciem pracy w Niemczech

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pj/a/04/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 2995ad31cb458680

5 komentarzy na “Niemcy praca dla par na produkcji jogurtów od zaraz bez znajomości języka Berlin 2018”

  1. KubaSzydlowski na 21 kwietnia 2018 @ 19:25

    Witam,
    jestem zainteresowanyw spółpracą na dłuższy okres czasu.
    Wyjazd możliwy od zaraz.
    Prosze o kontakt e-mail: kubaszydlowski@o2.pl
    Pozdrawiam

  2. Bombaj1995 na 5 maja 2018 @ 15:08

    Witamy,

    Jesteśmy bardzo zainteresowani państwa ofertą pracy. Poszukujemy pracy za granicą dla pary z wolnymi weekendami (sobota, niedziela) na studia. Z góry dziękujęmy za odpowiedź. Nasz e-mail: Bombaj1995@wp.pl

    Pozdrawiamy,

    Marcin Wiśniewski
    Magdalena Skajewska

  3. maratonczyk280 na 6 maja 2018 @ 15:02

    witam chętnie podejmę pracę od zaraz proszę o kontakt 669805953 pozdrawiam

  4. zygmunttatianka na 18 maja 2018 @ 22:20

    WITAM SERDECZNIE. Jestem zainteresowany Państwa ofertą wraz ze żoną. Posiadam własny transport oraz prawa jazdy kategorii B.

  5. Natalia.Grygiel na 4 czerwca 2018 @ 19:33

    Witam nazywam się Natalia Grygiel.
    Wraz z narzeczonym Marcinem Talarek bylibyśmy chętni od zaraz podjąć pracę u państwa ,mamy własne auto. Proszę o kontakt telefoniczny na nr telefonu 570-236-897