€ 13 euro brutto/h

Niemcy praca dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Hanower 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 października 2017 05:42

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie dla Polaków z podstawową znajomością języka w Hanowerze. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Personel sprzątający

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejscowość: Hannover, Niemcy

Pensja: 13 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o czystość oraz estetyczny wygląd mieszkań klientów
  • konieczne będzie wycieranie kurzy, odkurzanie, mycie blatów, podłóg, sprzątanie wszelkich pomieszczeń

Oczekiwania:

  • wysokie ambicje i chęć rozwoju
  • motywacja
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • prawo jazdy kat.B
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • samodzielność
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia długoterminowego

Zapewniamy:

  • premie i dodatki za pracę na nadgodziny i w weekendy
  • opcja zorganizowania odpłatnego zamieszkania na miejscu
  • pracę od zaraz
  • opiekę polskojęzycznego koordynatoraa
  • samodzielne stanowisko pracy i wszelkie niezbędne sprzęty, akcesoria
  • możliwość udziału w tanim kursie języka niemieckiego
  • samochód służbowy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem CV na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Od zaraz Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-domow-i-mieszkan-hanower/

ID ogłoszenia: 92359d54bdece906

1 odpowiedź na “Niemcy praca dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Hanower 2017”

  1. Jestem zainteresowana to nr tel 501385447