€ 13-16 Euro/h/brutto

Niemcy praca fizyczna dla ogrodnika od zaraz w Westerwald Rheinland-Pfalz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Westerwald
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stale
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2021 02:21

W rejonie Westerwald od zaraz legalna, fizyczna praca w Niemczech na stanowisku ogrodnika. Zatrudnienie również bez doświadczenia, ale oczekiwana podstawowa znajomość języka niemieckiego.

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

OGRODNIK/ POMOCNIK OGRODNIKA

MIEJSCE PRACY: Westerwald- Rheinland-Pfalz

OFERUJEMY:
• stawka 13,00 – 16,00€/h/brutto (w zależności od doświadczenia i umiejętności)
• zatrudnienie od zaraz na czas nieokreślony
• 40h/tyg. Od pon.- do piąt. (w godzinach od 07:00 do 17:00)
• 300€ premii dodatkowej za przepracowanie 3 miesięcy bez zwolnienia chorobowego
• pracodawca zapewnia 2-osobowy apartament (200 €/mies. za osobę)
• 24 dni urlopu

WYMAGANIA:
• nie wymagamy wykształcenia kierunkowego
• mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku
• podstawowa znaj. j. niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• wszelkie prace ogrodnicze: koszenie trawników, sadzenie i przycinanie drzew, budowa płotów, układnie kostki brukowej itp.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:
agnieszka@quickjobs.de

lub podanie numeru tel.-oddzwonimy

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

ID ogłoszenia: 171607ed610c4f4c