€ 14-16/h brutto

Niemcy praca fizyczna od zaraz przy odśnieżaniu bez znajomości języka 2021 Garmisch-Partenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Garmisch-Partenkirchen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 listopada 2019 05:09

Zatrudnienie w Garmisch-Partenkirchen dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz do marca 2021 przy odśnieżaniu powierzchni. Zakwaterowanie zapewnione w komfortowych warunkach.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy odśnieżaniu

Miejsce zatrudnienia: Garmisch-Partenkirchen, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: ustalana indywidualnie od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: na czas określony do marca 2021

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy odśnieżaniu ulic, parkingów, podjazdów, skwerów, parków
  • zadania z użyciem ręcznych oraz maszynowych odśnieżarek

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pracy głównie na świeżym powietrzu
  • własna dobrej jakości bielizna termiczna będzie przydatna
  • atutem będzie doświadczenie
  • brak problemów ze zdrowiem
  • wytrzymałość, kondycja, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracę w zgranym zespole
  • pracodawca zapewnia porządne rękawice oraz profesjonalne narzędzia pracy
  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy od zaraz do marca 2021
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • płatne zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach za 300 euro miesięcznie
  • jeżeli nie ma śniegu, pracodawca wypłaca postojowe z ubezpieczenia
  • pracodawca zwraca koszt wykonania testu na koronawirusa

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: odsniezanie GAPA 12/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 8885dd1a06464cb7

3 komentarze na “Niemcy praca fizyczna od zaraz przy odśnieżaniu bez znajomości języka 2021 Garmisch-Partenkirchen”

  1. t GAPA 12/19 jestem zainteresowany tą pracą mouse12@spoko.pl

  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

  3. szalonyslawko69 na 3 grudnia 2019 @ 16:04

    Prosiłbym o kontakt w sprawie pracy, jestem zainteresowany z kolegą (+48 793-237-475)