€ od 8.20 euro

Praca w Niemczech przy odśnieżaniu listopad-marzec 2014 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: listopad2013-marzec 2014
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 października 2013 01:38

Poszukiwany pracownik fizyczny w Berlinie. Możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy odśnieżaniu bez doświadczenia na sezon zimowy listopad marzec 2014.

Stanowisko: Odśnieżacz

Zarobki: od 8.20 euro

Miasto: Berlin

Kiedy: Praca w okresie listopad 2013- marzec 2014- możliwość przedłużenia

Zadania:
odśnieżanie ulic w Berlinie

Wymagania:

  • sprawność i siła fizyczna
  • chęć do podjęcia pracy fizycznej
  • minimum znajomości języka niemieckiego.

Oferta:

  • Zamieszkanie

Uwaga: po zakończeniu pracy przy odśnieżaniu możliwość podjęcia innych prac np w budowlance lub ogrodnictwie w Berlinie.

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: kundenbetreuung@beseronline.de

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-przy-odsniezaniu-listopad-marzec-2014/

ID ogłoszenia: 982524d7a8c42fb3

6 komentarzy na “Praca w Niemczech przy odśnieżaniu listopad-marzec 2014 Berlin”

  1. jestem zainteresowany,wyjazd natychmiastowy tel.668298564

  2. jestem zaiteresowany moge juz jechac 691728008

  3. jestem zainteresowany

  4. Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mie do pracy w Państwa firmie jestem osobą komunikatywną otwartą w kontaktach z innymi ludźmii dobrze zorganizowaną Łatwo adaptuję się do nowych warunków iszybko się uczę Do moich mocnych stron należy również anbicja i samodzielność, dlatego sprostam wysokim wymaganiom postawionym przede mną posiadam doskonałą umiejętność organizacji czasu lubie pracę zespołową ale równiesz sprawdzam się w pracy indywidualnej mogę zapewnić Państwa że niewielkie doświedczenie zrekompensuję szypko nauką nowych obowiązków oraz podnoszeniem kwalifikacji proszę o kontakt pod ten numer 782676156

  5. Natalia sebastian na 8 stycznia 2014 @ 00:06

    witam jestem zainteresowany z kolega u panstwa. Nie mamy problemu z praca fizyczna nie pjemy nie mamy żadnego problemu ze zdrowiem mamy po 25 lat i chcemy pracowac . Nie ukrywam ze u panstwa praca bynam duzo pomogła w życiu . Prosze o kontakt do nas na meila nataleczka803@wp.pl

  6. piotr19800530 na 28 stycznia 2014 @ 18:06

    witam,Piotrek 33 lata jestem zainteresowany ofertą pracy.Proszę o kontakt 669302945