€ do uzgodnienia

Niemcy praca fizyczna w Kolonii sprzątanie biur od zaraz dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2015 00:41

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu biura w godzinach popołudniowych. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Obowiązki:

  • Pracownik wchodzi do biura w godzinach popołudniowych. Głównym zadaniem będzie sprzątanie powierzchni po całym dniu pracy. Osoba zatrudniona wynosi śmieci, wyciera kurze, odkurza, myje podłogi, sprząta sale konferencyjne, toalety, kuchnie, recepcję oraz poczekalnie.

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • duża samodzielność oraz odpowiedzialność
  • szybkie tempo pracy, sprawność
  • bezwzględna uczciwość
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę w godzinach od 16 do 22
  • samodzielne stanowisko pracy
  • na miejscu zorganizowana jest pomoc polskiego koordynatora
  • szkolenie stanowiskowe
  • dla osób sumiennych możliwość złapania większej ilości zleceń również w godzinach porannych i popołudniowych

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail należy przesłać na poniżej podany adres:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie biur, Kolonia. Imię, nazwisko”

Prosimy załączyć aktualne CV, dane kontaktowe oraz zdjęcie.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/kolonia-sprzatanie-biur-oferta-pracy-w-niemczech-dla-polakow-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 30055e22e8c81679