€ 15,00 €/h brutto

Niemcy praca na magazynie z art. czekoladowymi od zaraz bez języka w Halle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Halle
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2023 01:44

Na magazynie z art. czekoladowymi od zaraz w rejonie Halle do podjęcia praca w Niemczech przy zbieraniu zamówień. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowanie zorganizowanym na miejscu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Komisjonowanie art. czekoladowych za pomocą skanera
Praca w systemie pick by voice, pick by scan

WYMAGANIA:

Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w komisjonowaniu min. 6 miesięcy
Brak przeciwwskazań do pracy w temp. 3-5 stopnie C. (firma zapewnia buty i kurtkę roboczą)
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Długotrwałe zatrudnienie
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (14 euro brutto/godzina + 1 euro dodatku za każdą przepracowaną godzinę)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie
Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
Możliwość aplikacji bez CV
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/322027/0/

ID ogłoszenia: 742656285c29c7a4