€ 1100 euro netto/mc

Niemcy praca Haiterbach na produkcji przy montażu części z tworzyw sztucznych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Haiterbach
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 04:12

Firma z Haiterbach zajmująca się produkcją części z tworzyw sztucznych zatrudni pracowników do obsługi maszyn i montażu. Niemcy praca dla Polaków od zaraz z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Haiterbach, Niemcy

Wynagrodzenie: 1100 euro netto/mc

Opis stanowiska:

  • Prace produkcyjne związane z produkcją elementów z tworzyw sztucznych.
  • Osoba zatrudniona może być przydzielona do takich zadań jak: obsługa maszyn produkcyjnych, montaż elementów, sortowanie i składaniu.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • duża motywacja
  • energiczność
  • chęć do podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania – bezpłatne
  • atrakcyjne zarobki – miesięcznie 1100 euro netto
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość korzystania z niemieckiego pakietu świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Prosimy o kontakt mailowy:

  • agnes.konkolewska@primajob.de

W nagłówku wiadomości koniecznie prosimy wpisać: “Haiterbach”

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23jdbe/

ID ogłoszenia: 155557ccfd516746