€ 7,42 Brutto/h,

Niemcy praca od zaraz dla kobiet – produkcja bez znajomości języka przy filetowaniu drobiu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dannenberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: 14 listopada 2013 03:32

Pilnie poszukiwani pracownicy na linię produkcyjną drobiu w Dannenberg. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy filetowaniu mięsa dla kobiet od zaraz bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Dannenberg, Niemcy

Płaca: 7,42 Brutto/h,

Praca dla kobiet!

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:
Praca na produkcji przy linii produkcyjnej polegająca na filetowaniu drobiu

Oczekujemy:

  • Posiadania ubezpieczenia w Polsce- tj. ZUS, KRUS, jako członek rodziny,
  • doświadczenie zdobyte w pracy przy filetowaniu drobiu
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Oferta:

  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie na koszt pracownika- 120 euro miesięcznie
  • praca tymczasowa na dwa miesiące
  • podstawowo 40 h pracy w tygodniu plus dla chętnych możliwość wyrabiania większej ilości
  • Zapewniona odzież robocza
  • przed podjęciem pracy następuje szkolenie

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe kryteria zapraszamy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem, informacją o ubezpieczeniu oraz klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobistych na adres: praca@agencjapracy-polonica.pl

W tytule maila prosimy koniecznie wpisać “pracownik produkcji”

Kontakt: 717237354

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-20j4ee/

ID ogłoszenia: 989528269deee7fb