€ 1450 Euro

Niemcy praca – opiekunka osób starszych w Landsberg am Lech od 24.03

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: okolica Landsberg am Lech
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 marca 2017 05:45

Potrzebna niepaląca opiekunka osób starszych gotowa od 24-go kwietnia do pracy w Niemczech przy opiece nad Panią w wieku 90 lat z Landsberg am Lech.

Poszukujemy opiekunki osób starszych-zmienniczki od 24.03.2017 na 2mc z KOMUNIKATYWNYM LUB DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM, DOŚWIADCZENIEM,NIEPALĄCEJ .
Pan 90lat, waga 72kg wzrost 168cm większość czasu spędza w wózku inwalidzkim, wstaje z pomocą, jednak przejdzie mały dystans z rolatorem, ma początki demencji, śpi w nocy .Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym na wsi w okolicy Landsberg am Lech – Niemcy z żoną niewymagającą opieki, w domu jest internet .
Wynagrodzenie netto 1450 Euro /miesiąc, plus dodatek świąteczny, Umowa zlecenie, zwrot kosztów podróży , wyżywienie i zakwaterowanie
Obowiązki:
-czynności towarzysko- opiekuńcze/ wspólne wyjścia, rozmowy, /
-prowadzenie domu, , gotowanie dla 2-ch osób +P.Opiekunka, zakupy, dbałość o porządek
-czynności aktywizujące
Wymagania:
– doświadczenie w opiece nad osobami starszymi /w Niemczech -referencje warunek konieczny
– rzetelność i solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, ciepło, empatia, wyrozumiałość, brak nałogów!
– znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym dobrą, swobodną komunikację.
– osoba niepaląca
-czynne prawo jazdy mile widziane, ale niekonieczne-jest samochód
-gotowość do wyjazdu na 2 msc ze Świętami
Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o aplikację na email: opiekunmed@vp.pl z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych lub kontakt telefoniczny +48662006139 .Zapraszamy do kontaktu.

ID ogłoszenia: 61058c305f50c896

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Opiekunmed
  • Zarejestrowany od: 10 marca 2017

Inne przedmioty dodane przez Opiekunmed

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Opiekunmed »