€ 850 euro

Niemcy praca – Opiekunka starszej pani z okolic Monachium od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2014 23:39

Aktualne ogłoszenie dla kobiet – atrakcyjna praca w Niemczech od zaraz jako opiekunka starszej osoby w Monachium. Wystarczy podstawowa znajomość języka niemieckiego.

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Poszukujemy OPIEKUNKI OSOBY STARSZEJ.

Wynagrodzenie: 900€ netto
Termin rozpoczęcia: od zaraz
Miejsce pracy: okolice Monachium

Osoba podopieczna:
– Pani 91 lat
– porusza się samodzielnie
– dolegliwości: problemy z widzeniem, zawroty głowy, problemy ze snem
– mieszka sama w domu z ogrodem
– do podopiecznej przychodzi pielęgniarka

Obowiązki:
– dbanie o podopieczną (pomoc w myciu, wizyty u lekarza)
– dbanie o dom (sprzątanie, zakupy)
– przygotowywanie posiłków

Wymagania:
– podstawowa znajomość j.niemieckiego
– szkolenie pierwszej pomocy!!

Oferujemy:
– umowę zlecenie
– ubezpieczenie
– bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie
– zwrot kosztów podróży
– do dyspozycji opiekunki osobny w pełni wyposażony pokój z łazienką

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja024@gmail.com

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych
(Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.) oraz ustawą z dnia 22 marca 1990r
o pracownikach samorządowych (Dz. U z 2001r. Nr 142, poz. 1593 ze zm).”

ID ogłoszenia: 72153d0d7c95b8db

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: workon
  • Zarejestrowany od: 12 marca 2014

Inne przedmioty dodane przez workon

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez workon »