€ 12,50 e brutto

Niemcy praca przy produkcji części samochodowych od zaraz w Beilngries

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Beilngries
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 października 2021 00:33

W zakładzie z Beilngries od zaraz możliwa praca w Niemczech przy zadaniach pomocniczych na produkcji części samochodowych przy kontroli jakości i pakowaniu.

Zakres obowiązków :

pomocnicze prace przy produkcji części samochodowych
kontrola jakości i pakowanie

Oczekiwania :

podstawowa znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w motoryzacji
mile widziane osoby posiadające własne auto

Oferta :

BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE
atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
stała opieka polskiego koordynatora

Zgodnie z obowiązującym prawem CPC Consulting Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się mogli z Państwem skontaktować!
Wzór klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółki Grupy Kapitałowej LeasingTeam danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, jednocześnie potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną RODO, udostępnioną przez GK LeasingTeam.
Informujemy, że pełne dane w zakresie realizacji obowiązku informacyjnego RODO znajdują się tutaj:

Polityka prywatności

ID ogłoszenia: 50561641b13a95d6