€ 8,84/h brutto + zakwaterowanie

Niemcy praca sezonowa bez języka zbiory sałaty, marchwi, kapusty, rzodkiewki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 czerwca 2018 05:40

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w gospodarstwie przy zbiorze warzyw – sałaty, kapusty, marchwi, rzodkiewek, selerów i porów.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Pensja: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 8,84 euro brutto na godzinę – netto wychodzi 6,25 euro na godzinę

Obowiązki:

  • praca w gospodarstwie rolnym
  • głównym obowiązkiem będzie pielęgnowanie, sadzenie i zbiór warzyw – kapusty, sałaty, marchwi, rzodkiewek, porów, selerów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • preferowane osoby z doświadczeniem
  • możliwość podjęcia pracy na cały kontrakt
  • od jednej osoby w zespole wymagamy posiadania prawa jazdy kat. T i B

Zapewniamy:

  • dobre zarobki
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu, koszt miesięczny to 95 euro od osoby
  • w tygodniu do przepracowania jest 50 godzin

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

  • 13 4463295 lub 782745508

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-warzyw-marchwi-salaty-kapusty-rzodkiewki/

ID ogłoszenia: 2815b33a567916d1

1 odpowiedź na “Niemcy praca sezonowa bez języka zbiory sałaty, marchwi, kapusty, rzodkiewki”

  1. Ireneusz d na 15 lipca 2018 @ 12:34

    Proszę o odpowiedz czy jest aktualne ogłoszenie pracy poszukuje pracowita kobieta z prawem jazdy oraz doświadczeniem tel kontaktowy 015231830677 lub idybczynski@gmail.com dziękuje