€ 8000-14000 PLN

Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka od zaraz zbiory maliny, porzeczki, borówki na jesień 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 września 2023 23:17

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Niemczech na jesień 2023. Zatrudnienie możliwe od zaraz przy zbiorach owoców maliny, borówki i porzeczki. Zakwaterowanie na miejscu dostępne będzie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów owoców

Zarobki: na akord, nawet do 200 euro dziennie

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na plantacji przy zbiorach owoców miękkich – malin, porzeczek i borówek

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • preferowane zgłoszenia od kobiet

Zapewniamy:

  • dobre zarobki na stawkach akordowych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie w domach mieszkalnych (nie w barakach czy kontenerach)
  • zatrudnienie na podstawie umowy z gospodarzem – umowy podpisywane są na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 505 583 597

Ilość miejsc jest ograniczona.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/zbiory-maliny-borowki-porzeczki-normalne-warunki-CID4-IDPxBQ7.html

ID ogłoszenia: 1546501e87281fbe