€ 9,50 - 10 Euro/brutto/h

Niemcy praca sezonowa od zaraz w rolnictwie bez języka okolice Lipska

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: ok.Lipska
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: od zaraz do 11.2021
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2021 00:20

Agencja rekrutacyjna poszukuje od zaraz pracowników rolnictwa do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka w okolicach Lipska przy przy hodowli kwiatków balkonowych: sadzenie, wybieranie sadzonek, pakowanie, obsługa doniczkarki.

Pomocnika w rolnictwie- Lipsk
Firma Pośrednictwa Pracy za granicą Top Job 9403 szuka dla niemieckiego pracodawcy
Pracownika do prac w rolnictwie
Miejsce Pracy: ok.Lipska
Data rozpoczecia: od od zaraz do 11.2020

CO OFERUJE PRACODAWCA
Niemiecką umowę o pracę
Wynagrodzenie 10,00 Euro/brutto/godzina
Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
Zakwaterowanie organizuje pracodawca – płatne 1,88 Euro/dzień- opłata zwracana na koniec pracy przy pozostawieniu zakwaterowania w stanie dobrym
Pomoc w załatwieniu formalności

WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW
Doświadczenie
Dobra kondycja fizyczna
Brak nałogu nikotynowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Praca w szklarni przy hodowli kwiatków balkonowych: sadzenie,
wybieranie sadzonek, pakowanie, obsługa doniczkarki.
Dodatkowo pracodawca uprawia kalafior. Praca przy kalafiorze polega
na sadzeniu kalafiora maszyną do sadzenia, pokrywanie sadzonek
włókniną, pielęgnacja i zbiór.

topjob@onet.pl

ID ogłoszenia: 1660c91342bced8