€ 8,000.00

Niemcy praca w budownictwie jako zbrojarz-betoniarz od zaraz (na hali) Fellbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fellbach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2019 04:08

Firma z Fellbach poszukuje od zaraz zbrojarzy-betoniarzy do podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka w budownictwie na hali przy produkcji elementów prefabrykowanych.

Dla klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko Zbrojarz- Betoniarz

Firma zajmuje się produkcją schodów
Stałe miejsce pracy (hala)

Zakres obowiązków:
– przygotowanie i zmontowanie zbrojeń
– betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki
– możliwość wyjazdu z kimś znajomym
– darmowe zakwaterowanie w Niemczech
– codzienne wsparcie koordynatora z Polski .

Wymagania:
– wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
– doświadczenie na stanowisku Zbrojarz/ Betoniarz
– umiejętność czytania rysunku technicznego,

ID ogłoszenia: 1625d4d479e1a8bd

1 odpowiedź na “Niemcy praca w budownictwie jako zbrojarz-betoniarz od zaraz (na hali) Fellbach”

  1. jestem zainteresowany pracą pracujejako zbrojarz 14 lat i cieśla6 lat