€ 2300€-2700€ brutto

Niemcy praca z podstawowym językiem jako kierowca kat. C+E 4/1, 3/1 Hechingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 72379 Hechingen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2019 03:18

Firma transportowa z Hechingen poszukuje obecnie doświadczonych kierowców kat. C+E do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz w systemie 4/1 lub 3/1. Konieczna minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Kierowca C+E- pn-pt//4/1//3/1//DE- 2300€-2700€ brutto+ 12€ diety!
MIEJSCE PRACY: 72379 Hechingen
OFERUJEMY:
• wynagrodzenie składające się z podstawy 2300€-2700€brutto +12€ codziennej diety, w zależności od systemu
• premię roczną 1000€
• zakwaterowanie w pensjonacie, płatne 50%/ 50% z pracodawcą. Ok. 250€/ mies.
• umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• podjęcie pracy od zaraz

WYMAGANIA:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
• minimum roczne doświadczenie w transporcie
• prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
• trasy bliskobieżne po Niemczech, do 300km od bazy
• jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą typu BDF (Gliederzug)- SCANIA
• praca od pn-pt, 4/1, 3/1
• przewóz żywności

Zainteresowanych prosimy o kontakt tel. 515-58-48-28 lub email: praca@ger-land.eu

ID ogłoszenia: 495d42f297b1309