€ 2300/mc

Od zaraz bez języka Niemcy praca dla par na magazynie hurtowni słodyczy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2022 01:48

Od zaraz zatrudnienie na magazynie hurtowni słodyczy z Berlina także bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par przy zbieraniu zamówień i pakowaniu. Pracodawca zapewnia na miejscu tanie zamieszkanie.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze słodyczami

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 2300 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Wakaty: 10

Zakres zadań:

  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie towarów
  • pilnowanie porządku w części magazynu
  • przeprowadzanie kontroli dostaw
  • rozładunek dostaw
  • rozliczanie zwrotów
  • obsługiwanie urządzeń – skanera, wózka widłowego, komputera itp.
  • inne zadania zlecane przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zdyscyplinowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • energiczność
  • komunikatywność
  • chęć do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • zdolność do wydajnej pracy w zespole
  • motywacja, uczynność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i niemiecką umowę o pracę
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • płatne zamieszkanie w cenie 300 euro od par lub 200 euro od osoby
  • podnoszenie kwalifikacji
  • świadczenia socjalne
  • płatny urlop
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-magazynie-slodyczy-berlin-2022/

ID ogłoszenia: 37362603d762cb95