€ 12,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie przekąsek dla par Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 października 2017 05:45

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia od zaraz w Dortmundzie przy pakowaniu słonych przekąsek. Oferta pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka niemieckiego. Aktualne wolnych miejsc w zakładzie jest 6.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 6

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań na produkcji spożywczej zgodnie z najsurowszymi zasadami BHP
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie słonych przekąsek – czipsów krakersów, paluszków
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy w grupie
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do utrzymywania ładu oraz czystości na stanowisku
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora Polaka
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • dofinansowanie do obiadów
  • pakiet motywacyjny
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie do końca bieżącego roku
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 200 euro od osoby lub 300 euro od pary

Aplikacja:
Wiadomość e-mail, zatytułowaną “Pakowacz przekąsek 09/17” należy przesłać drogą elektroniczną wraz z załączeniem CV oraz LM, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-przekasek-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 36059d50873b80c1

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie przekąsek dla par Dortmund”

  1. Chętnie podejmiemy pracę. W tej chwili mieszkamy w Hamburgu. Mamy wszystkie niezbędne dokumenty. Jesteśmy gotowi podjąć pracę natychmiast. Mówimy po niemiecku i angielsku. Posiadam prawo jazdy. Proszę o odpowiedź. Telefon +4915175449762

  2. Chętnie podejmiemy pracę. W tej chwili mieszkamy w Hamburgu. Mamy wszystkie niezbędne dokumenty. Jesteśmy gotowi podjąć pracę natychmiast. Mówimy po niemiecku i angielsku. Posiadam prawo jazdy. Proszę o odpowiedź. Telefon +4915175449762 Jacek Kizielewicz

  3. witam jestesmy chetni prosze o kontakt 575934820