€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pomocnik glazurnika na budowie Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 października 2020 02:36

Od zaraz legalna praca w Niemczech dla pomocnika glazurnika na budowie hotelu. Zatrudnienie w Düsseldorf bez znajomości języka niemieckiego dla budowlańców także do przyuczenia.

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Stanowisko: Pomocnik glazurnika

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac pomocniczych na budowie przy wykroczeniach hotelu
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie podłoża i materiałów – np. kreju, wiader z wodą i podawanie płytek
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B
  • preferowane osoby z własnym samochodem
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie na czas trwania umowy
  • opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • dobre wynagrodzenie
  • posiłki w pracy
  • rozpoczęcie zatrudnienia od 5 października

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV mailowo, na adres:

  • aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem “pomoc glazura”.

Kontakt telefoniczny: +48 504 293 615

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pomocnik-glazurnika-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 3315f74adf0ed021