€ 2650-2950 brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy produkcji paneli LCD fabryka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 października 2023 00:55

Fabryka elektroniki z Augsburga poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy produkcji-montażu paneli LCD (telewizory). Zakwaterowanie dla pracowników będzie dostępne za opłatą w wysokości 300 euro od osoby.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Augsburg

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 2650-2950 euro brutto miesięcznie (uzależnione od doświadczenia i stopnia znajomości języka)

Opis stanowiska i zadania:

Na stanowisku pracownika produkcji będziesz odpowiedzialny za montaż paneli LCD, głównie do telewizorów. Twoje obowiązki będą obejmować precyzyjne montowanie elementów, kontrolę jakości oraz dbanie o efektywność procesu produkcyjnego. Wymagamy od Ciebie dokładności i sumienności, ponieważ jakość produktów jest dla nas priorytetem.

Oczekiwania:

  • Gotowość do pracy od zaraz.
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Motywacja do wykonywania obowiązków na najwyższym poziomie.

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale od 2650 do 2950 euro brutto miesięcznie, zależnie od Twojego doświadczenia i znajomości języka.
  • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy.
  • Dostępność zakwaterowania dla pracowników za opłatą w wysokości 300 euro od osoby. Miejsce zakwaterowania znajduje się zaledwie 5 km od miejsca zatrudnienia, co ułatwia codzienny dojazd.
  • Wsparcie od doświadczonego personelu.
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, który oferuje szanse na rozwijanie swojej kariery zawodowej.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Produkcja LCD Augsburg 2023, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

ID ogłoszenia: 467652b1c63534be