€ 13,50-15,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu kina bez znajomości języka w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do uzg.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 marca 2023 00:27

Kino działające w Berlinie od zaraz poszukuje chętnych do pracy w Niemczech przy sprzątaniu sal projekcyjnych. Zatrudnienie bez znajomości języka na stanowisku sprzątaczki/sprzątacza także bez doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka kina

Miasto: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 13,50 do 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • sprzątanie sal kinowych po seansach, w tym zbieranie śmieci, sprzątanie podłóg, krzeseł i stolików, odkurzanie dywanów i foteli,
  • dbanie o czystość toalet, uzupełnianie papieru toaletowego i mydła,
  • utrzymywanie w czystości foyer i holu, w tym sprzątanie drzwi wejściowych, kas biletowych i innych powierzchni,
  • segregowanie i wynoszenie odpadów do odpowiednich pojemników,
  • dbanie o estetyczny wygląd kina, w tym wieszanie plakatów reklamowych i ulotek,
  • pomoc w organizacji wydarzeń specjalnych, takich jak premiery filmowe czy festiwale,
  • przestrzeganie norm BHP i zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania czynności porządkowych.

Wymagania:

Do pracy wymagana jest dobra kondycja fizyczna i natychmiastowa dostępność pracownika. Wymagane są również zaangażowanie, samodzielność i dyscyplina, a znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będą dodatkowym plusem.

Zapewniamy:

  • Pracownik otrzyma wsparcie od polskojęzycznego koordynatora
  • Pracownik będzie zatrudniony na niemieckiej umowie o pracę od pierwszego dnia
  • Umowa będzie obejmować okres próbny trwający 3 miesiące, w czasie którego pracownik będzie ubezpieczony, otrzyma świadczenia oraz płatny urlop
  • Jeśli pracownik będzie należał do najlepszych, istnieje możliwość stałego zatrudnienia
  • Pracownik będzie miał możliwość skorzystania z taniego zakwaterowania w wysokości 220 euro miesięcznie na osobę
  • Kandydat otrzyma szkolenie w języku polskim.

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca bieżącego miesiąca. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 54064172cb3d2d0e