€ do uzgodnienia

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach pomidorów bez języka Wollup

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wollup
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 maja 2021 02:59

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach pomidorów. Zatrudnienie 2021 w gospodarstwie z Wollup dla osób bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów pomidorów

Lokalizacja: Wollup, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w gospodarstwie, gdzie uprawia się pomidory, paprykę, ogórki i bakłażany
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbiór oraz pakowanie warzyw – przeważnie pomidorów, a także owoców – jeżyn
  • pracownik będzie zajmował się pielęgnacją i zbiorem warzyw, pakowaniem oraz sortowaniem na linii produkcyjnej i pakowaniem owoców jeżyn

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • zamieszkanie
  • zatrudnienie na umowie sezonowej
  • pomoc w dopełnianiu spraw formalnych w niemieckich urzędach
  • opieka koordynatora i pomoc przy sprawach urzędowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • (049) 151 195 66 152

Zgłoszenia można również wysyłać poprzez źródło.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-sezonowa-na-zbiorach-warzyw-od-zaraz-CID4-IDJLTqy.html

ID ogłoszenia: 1516097baa734437