€ 18/h

Od zaraz Niemcy praca bez języka na budowie przy remontach-wykończeniach Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: pół roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2019 04:13

Aktualnie poszukujemy chętnych bez znajomości języka na budowę w Norymberdze. Oferta legalnej pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach dla budowlańców na 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy

Miejsce zatrudnienia: Norymberga, Niemcy

Wynagrodzenie: 18 euro na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy zatrudnienia w Niemczech na budowie przy wykończeniach wnętrz
  • zadania będą polegać na układaniu płytek, fugowaniu, montażu regipsów, szpachlowaniu, malowaniu, tapetowaniu

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na pół roku
  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy na budowie przy wykończeniach
  • pełna fachowość
  • bycie na władnej działalności gospodarczej – polskiej lub niemieckiej

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego w postaci premii uznaniowych
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • na miejscu pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o zgłaszanie się telefonicznie, pod numerami:

  • Tel 01514 5652967 lub 668 982 906

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-w-budownictwie-bez-jezyka-przy-wykonczeniach-remontach-norymberga/

ID ogłoszenia: 8745cf439d7b199f