€ 12,55/h+dieta, zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca na budowie bez znajomości języka przy regipsach Aldingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Aldingen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 października 2020 02:11

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy regipsach – wykończeniach. Zatrudnienie w Aldingen dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego!

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Aldingen, Niemcy

Pensja: 12,55 euro brutto na godzinę pracy plus 24 euro netto dziennej diety

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy zabudowie suchej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż płyt karton-gips i wykończenia

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku minimum 3 lata
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • wysoka precyzja pracy
  • znajomość języka niemieckiego wymagana u jednej osoby na zespół
  • własne auto – od jednej osoby w zespole

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora przez cały okres trwania zatrudnienia
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • niemiecką umowę o pracę
  • odprowadzanie składek i podatków w Niemczech
  • bezpłatne miejsce zamieszkania
  • możliwość pobierania zaliczek
  • płatny urlop Soka Bau
  • ubezpieczenie socjalne

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Niemczech na budowie zapraszamy do wysyłania CV, na adres:

  • rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem w nagłówku: REG/2020/DE

Kontakt telefoniczny dostępny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:30 do 15:30 pod numerami:

  • +48 32 746 57 40 lub +48 32 746 01 46

źródło: www.praca-za-granica.pl/o-947335.php

ID ogłoszenia: 4425f9562eb33071