€ 13,30/h +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca na budowie dla malarza z zakwaterowaniem Fulda 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 maja 2020 05:14

Oferujemy zatrudnienie 2020 od zaraz w mieście Fulda dla malarzy. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie z bezpłatnym zakwaterowaniem przy wykończeniach obiektów przemysłowych.

Stanowisko: Malarz budowlany

Lokalizacja: Fulda, Niemcy

Pensja: 13,30 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem pracownika będzie obróbka i przygotowanie elewacji wewnętrznych i zewnętrznych, malowanie, tapetowanie
  • praca wykonywana będzie w halach, biurach oraz obiektach handlowych

Oczekiwania:

  • posiadanie wykształcenia kierunkowego jako malarz
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku malarza – popartego świadczeniami pracy
  • praktyczna umiejętność tapetowania
  • pełen profesjonalizm
  • znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • prawo jazdy kat.B i własne auto

Zapewniamy:

  • wsparcie ze strony agencji
  • pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę podpisaną z niemieckim pracodawcą
  • dostęp do świadczeń
  • bardzo dobre zarobki
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracodawca zapewnia i opłaca zakwaterowania
  • brak Zeitkonta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo.

źródło: www.pracuj.pl/praca/malarz-niemcy-fulda,oferta,7468769

ID ogłoszenia: 6975eb852bc73fc0