€ do ustalenia

Od zaraz Niemcy praca na produkcji-operator wtryskarki w Gardelegen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gardelegen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 18 maja 2014 22:26

Zatrudnimy od zaraz osoby do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej. Oferta z Gardelegen dla doświadczonego operatora maszyn ze znajomością języka niemieckiego. Miasto położone przy granicy z Polską (270km)

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Gardelegen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: ekstruzja

Zadania:
Praca odbywać się będzie na linii produkcyjnej, a do zadań operatora maszyn wlicza się:
-obsługiwanie maszyn znajdujących się na produkcji (wytlaczarki)
– posługiwanie się urządzeniami automatycznymi typu ekstruder
– kontrolowanie prawidłowego przebiegu produkcji

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku konieczne
– umiejętność obsługiwania wytłaczarek i wtryskarek
– komunikatywny język niemiecki
– zaangażowanie w procesy produkcyjne
– osoba solidnie wykonująca swoje zadania

Oferujemy:
– umowę o pracę na niemieckich warunkach
– 2 zmianowy system pracy
– zatrudnienie od poniedziałku do piątku
– zapewniamy miejsce zamieszkania
– oferujemy zapomogi do mieszkań

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury mailowo: praca.niemcy@workservice.pl

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/operator-produkcji-ekstruzja-2333915.html

ID ogłoszenia: 425378961ec834e