€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca sezonowa przy zbiorach winogron Koblencja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblencja
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 października 2015 01:41

Plantacja z Koblencji pilnie poszukuje Polaków do zbioru winogron. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego od zaraz na 3 tygodnie przy winobraniu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru winogron

Miejsce: Koblencja

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Czas trwania umowy: 3 tygodnie zbiory i możliwość pozostania na dłużej przy pracach porządkowych na plantacji

Obowiązki:

  • końcowy zbiór winogron na plantacji
  • pakowanie kiści do skrzynek
  • przenoszenie skrzynek
  • pracodawca może zlecić prace fizyczne mające na celu uporządkowanie plantacji po zbiorach i przygotowanie jej na przyszły rok

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wytrzymałość fizyczna
  • duża siła
  • zręczność
  • dyspozycyjność przynajmniej na 3 tygodnie

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych
  • możliwość odpłatnego wypożyczenia odzieży przeciwdeszczowej
  • pracę sezonową na 3 tygodnie
  • atrakcyjne zarobki
  • w tygodniu do wypracowania będzie ok 50 godzin

Aplikacja:

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Zbiory winogron, Koblencja″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 19456177af14621b

4 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca sezonowa przy zbiorach winogron Koblencja”

  1. Witam mam dwie bardzo sprawne osoby gotowe wyjechać już dziś! Proszę o kontakt 669461467

  2. Witam ja z narzeczonym bylibyśmy gotowi do pracy nawet dziś oboje posiadamy prawo jazdy kat B i własny samochód znamy j niemiecki proszę o kontakt mój nr. 511-099-314

  3. Para,dwie kobiety zainteresowane praca od zaraz.prosimy o kontakt 794658982

  4. Witam , z kolega gotowi jestesmy zaczac prace juz dzis , oboje prawo jazdy kat B , prosimy o kontakt 796 862 714