€ 53 PLN brutto/h

Od zaraz Niemcy praca sezonowa zbiory kwiatów bez języka k. Kempen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kempen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2022 01:13

Ogłoszenie aktualnej od zaraz, sezonowej pracy w Niemczech zbiorach kwiatów. Zatrudnienie 2022 w okolicach Kempen dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy kwiatach

Miasto: okolice Kempen – na granicy z Holandią

Pensja: 53 PLN brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach
  • obowiązkiem będzie sadzenie, sortowanie oraz pakowanie kwiatów

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • w pełni profesjonalne wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, w trakcie rekrutacji itp.
  • pracę przez cały rok do podjęcia od zaraz
  • przyjazną atmosferę i dobre warunki
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec z Polski
  • na miejscu zapewnione bezpłatne przejazdy wewnętrzne, autami służbowymi
  • za darmo zorganizowane zamieszkanie w pełni wyposażonych domach jednorodzinnych z telewizją polską w pokojach
  • dodatkowe ubezpieczenie w Niemczech
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • rzetelne szkolenie pracownicze na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 95 757 97 57 lub 95 757 09 90

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-przy-zbiorach-kwiatow-w-niemczech-CID4-IDKWywv.html

ID ogłoszenia: 148637a1af682f8f