€ 10 euro netto/h

Od zaraz Niemcy praca w budownictwie dla Polaków jako murarz Emden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Emden
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 marca 2015 00:10

Firma budowlana z Emden pilnie poszukuje murarza do stawiania ścian i montowania ścianek działowych. Ogłoszenie dostępne od zaraz dla Polaków na budowie przy murowaniu.

Stanowisko: Murarz

Miejsce zatrudnienia: Emden

Wynagrodzenie: 10 euro netto/h

Termin: praca od zaraz

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na terenie fabryki znanej marki – Volkswagen.
  • Pracownik będzie miał za zadanie murować ściany oraz montować ścianki działowe z bloczków wapienno piaskowych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie, praktyczna umiejętność murowania
  • duża samodzielność
  • fachowość, profesjonalizm
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra znajomość języka niemieckiego – znajomość słownictwa branżowego
  • mile widziane własne auto lub gotowość do przyjazdu busem

Oferujemy:

  • wysokie stawki godzinowe – aż 10 euro netto za godzinę
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
  • prawo do urlopu
  • zapewnione pełne ubezpieczenie socjalne
  • praca na niemieckich warunkach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres: biuro@flexjob.pl
Możliwość kontaktu telefonicznego – +48 32 746 57 40

źródło: http://www.praca4u.net/murarz-emden-id270766.html

ID ogłoszenia: 68054f3505d00dca